До 20% отстъпка на
До 20% отстъпка на избрани необходими продукти
Нова марка и продукти
Нова марка и продукти от Hawaiian Tropic

Adresa: Sofie, 15 Geo Milev StZavolejte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg
Adresa: Sofie, 15 Geo Milev StZavolejte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg

Košík

Celkem:$170.00

Oblíbené


Pouze originální produkty

Všechny produkty, které nabízíme, pocházejí výhradně od dodavatelů, kteří byli opakovaně testováni podle mnoha kritérií. Naše politika prověřování dodavatelů je mimořádně přísná, což nám dává potřebné záruky, že můžeme přijímat, a tudíž nabízet pouze originální a kvalitní výrobky. Parfémy, které najdete na webových stránkách, pocházejí od stejných společností, které dodávají do fyzických maloobchodních prodejen.
Společnost Monna existuje od roku 2014 a za tu dobu jsme zpracovali objednávky desítek tisíc zákazníků. Po celou tuto dobu nabízíme pouze originální výrobky. Nikdy jsme nedovolili, aby se k našim zákazníkům dostalo neověřené zboží, protože by to bylo v rozporu s etickými normami. Náš cíl a ambice neustále rozvíjet naši značku jsou důkazem vysoké úrovně, kterou udržujeme v oblasti služeb zákazníkům a ověřování kvality výrobků.
Mnohé z námi nabízených produktů jsou dodávány do desítek parfumerií po celé zemi. Spolupracujeme s jedněmi z největších kurýrů v zemi i v Evropě, kteří se pokaždé setkávají s našimi zákazníky a vracejí zpětnou vazbu k jejich spokojenosti. Parfémy dodáváme také mnoha firmám, které je rozdávají jako dárky svým zákazníkům.

Jak je možné, že naše ceny jsou často až o 70 % nižší než v běžných kamenných parfumeriích a k doručení využíváme stejné společnosti?
Je to jednoduché! Náš zisk je mnohem menší. Neplatíme drahé nájmy v nákupních centrech. Velmi často nájemné takových objektů přesahuje desítky tisíc leva. Větší množství výrobků, které prodáváme, nám ve srovnání s kamennými obchody také umožňuje získat lepší ceny od našich dodavatelů.
Díky všem těmto faktorům vám můžeme nabídnout nejlepší cenu za každý produkt!