До 20% отстъпка на
До 20% отстъпка на избрани необходими продукти
Нова марка и продукти
Нова марка и продукти от Hawaiian Tropic

Adresa: Sofie, 15 Geo Milev StZavolejte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg
Adresa: Sofie, 15 Geo Milev StZavolejte nám: +359 8 7777 9009Email: customers@monna.bg

Košík

Celkem:$170.00

Oblíbené


Záruka za vaše peníze

Pokud nejste s vybranými parfémy a parfémovanou kosmetikou spokojeni, máte možnost je do 30 dnů bez rizika vrátit, protože stav výrobků nesmí být narušen. Pokud jste si u nás již vytvořili účet, můžete uplatnit nárok na vrácení zboží přímo prostřednictvím svého zákaznického účtu.

Lhůta pro vrácení zboží po obdržení objednávky od vás je 30 dní, ve kterých nás musíte informovat o svém rozhodnutí zboží vrátit. Pokud jsme vám k objednávce poskytli "dárek", je třeba jej rovněž vrátit. Kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese reject@monna.cz nebo telefonicky. 08880 66662. Musíte použít náš vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, který naleznete na adrese klepat.
Zákazníci, kteří se u nás již zaregistrovali, mají možnost reklamovat vrácené zboží prostřednictvím svého účtu. V sekci "OBJEDNÁVKY" můžete vybrat produkty, které chcete vrátit, a zaslat nám je kurýrem zpět. Ve svém účtu můžete také sledovat stav vrácení zboží.
nejpozději do 14 dnů ode dne odmítnutí zaslat zboží na adresu:
Monna International EOOD, Sofie, 15 Geo Milev St.
Částku vám vrátíme do 14 dnů od zrušení rezervace. V souladu se zákonem můžeme s vrácením peněz počkat, dokud neobdržíme vrácené zboží. Pokud odstoupíte od smlouvy během prvních 14 dnů od obdržení zboží, máte nárok na vrácení nákladů na dodání zboží v hodnotě odpovídající nejlevnějšímu způsobu dodání.

Jakýkoli výrobek zakoupený u nás lze vrátit, s výjimkou situací, jako jsou:
- Pokud byl výrobek použit nebo otevřen
- z hygienických důvodů (otevřené výrobky, které přišly do přímého kontaktu s kůží).
Pokud byla vaše objednávka vybrána jako dárkové nebo ekologické balení, náklady na toto balení nelze v případě zrušení objednávky vrátit. Je důležité vědět, že vaše objednávky jsou zpracovávány ihned po jejich zaregistrování.
Objednávku není možné zrušit, pokud jste si vybrali dárkové balení a my jsme vám ho již zabalili.
Upozorňujeme vás, že podle zákona odpovídáte za snížení hodnoty výrobků při jejich použití jiným než známým způsobem, a to podle povahy, vlastností a funkčnosti výrobku (například při použití parfému a následném vyzkoušení). V takovém případě vám můžeme vrátit pouze poměrnou část ceny výrobku.