Vaše ohlasy

Pro napsání ohlasu na mou práci prosím použijte tento formulář.

Vlaďka

neděle 9. prosinec 2018

Vánoční focení bylo naše již třetí setkání s Monikou a rádi se vracíme.

Monika má milý, osobní a velmi vřelý přístup. Velice pěkné fotky, spousta rekvizit.

Oceňuji, že zpracované fotky má v archivu a lze je kdykoli doobjednat.

Štěpánka

sobota 8. říjen 2018

Moniku určitě doporučuji pro její osobní přístup a maximální péči o klienta.

Přístupem jsem byla velmi příjemně překvapena a moc spokojena.

Není problém s Monikou fotky v průběhu úprav konzultovat, požadovat úpravy, změny.

Fotky jsou krásné, něžné, přirozené a je z čeho vybírat!

Wendy

Rodinné focení

sobota 1. září 2018

Jako už každoročně, i letos proběhlo focení s Monikou na jedničku. Jednání příjemné, rychlé dodání fotek, prostě skvělý servis. Už se moc těšíme na další focení, zase za rok!

Lucie

Příjemné focení u řeky

pondělí 13. srpen 2018

Fotografování s Monikou bylo moc fajn. Ostatně jako i domluva a následné dodání fotek. Se vším maximální spokojenost a předpokládám, že jsme se neviděli naposledy. Krásná památka na rozrůstání naší rodiny. Moc děkuji za vše a ostatním mohu jen doporučit.

Petra

Super focení s dětmi

neděle 5. srpen 2018

Užili jsme si super focení s našimi dvojčaty, máme krásné fotky dětí i celé rodiny. Monika to s dětmi parádně umí, takže i naši „sabotéři“ spolupracovali a s radostí pózovali :-). Moc děkujeme!

Sdenni Photomodel

Voda

sobota 4. srpen 2018

Focení s Moniku bylo skvělé. Měli jsme spolu sraz na vlakové zastávce společně ještě s jejím fotografickým kamarádem Markem. Musím říct, že jsou skvěle se doplňující fotografická dvojka. Vyrazili jsme fotit. Vše bylo předem plánováno a připraveno, Monika a Marek jsou plní skvělých nápadů a mají jasnou představu co a jak. Během focení probíhala úžasná atmosféra plná legrace a uvolněné komunikace. Focení bylo ve vodě i mimo vodu a o mě jako o modelku bylo ve všech směrech dokonale postaráno včetně odvozu, protože nám začalo pršet. Po focení jsem obdržela náhledy fotek a byla jsem unešená. Výsledné fotografie, kterých už pár mám jsou naprosto fantastické. Monika umí zachytit ženskou krásu a krásu těla. Fotka má dokonalou kompozici. Jsem moc ráda, Mony, že jsme spolu mohly spolupracovat. Moc děkuji. Sdenni Photomodel

Martin Z.

Pracovní fotografie

sobota 4. srpen 2018

Potřeboval jsem mít nějaké portrétní fotografie kvůli práci. S Monikou proběhlo vše perfektně :) Vybrala skvělou lokaci venku, nafotili jsme různé pohledy i typy fotek a během hodinky a půl bylo vše hotové! Ještě jednou díky moc!

Martina H.

sobota 28. červenec 2018

Tento neuvěřitelný zázrak v lidském životě zachytila Monika svým fotoaparátem jen dva dny před mým porodem. Její milý přístup, cit pro detail, vášeň k fotografování nám dali památku v podobě krásných snímků. Těšíme se na další focení, Moniko, již ve třech - jako rodina 😊

Klára Doležalová

Business portrét

neděle 28. květen 2017

Konečně mám krásný business portrét! Focení probíhalo v přátelské a uvolněné atmosféře. Děkuji Monice za rady a doporučení jak zapózovat, kam s rukama atd. :-) Monika je profesionálka a přesně ví, co k vám jde. Díky tomu je výsledná fotografie moc povedená a přirozená. Prostě taková, jakou jsem si představovala!

Aneta

Focení je zábava

pondělí 7. listopad 2016

Moc děkuji Monice za skvělé focení. Moc jsem si to užila já jako těhulka u časosběrných fotek a také u vody s mým přítelem a s 2 letou dcerkou. Vždy ochotně poradila s oblečením, líčením i detaily. Monika má skvělý přístup k dětem, je lidská a je profík každým coulem. Fotky dodává velmi rychle a na výsledek se můžete dívat pořád dokola, protože její umění se jen tak neokouká. Všem doporučuji a Monice moc fandím.

Tomáš Šobr

Kytice, masáže

pátek 3. červen 2016

Děkuji za nafocení svatebních kytic a nově otevřeného masážního studia. Rád vnímám Mončinu soustředěnou kreativní práci. S výsledkem jsem VELMI spokojen.

Alexandra Vejsadová

Nejlepší z nejlepších

úterý 26. srpen 2014

Monča je velmi milá, talentovaná, trpělivá a fantazií oplývající fotografka. Dokáže člověka moc pozitivně naladit a modelku na focení skvěle uvolnit ať už je oblečená či nahá :) Focení s tebou byla nejen velká zábava, ale i cenná zkušenost. Takhle jsem si fotografování, kdy já jsem před objektivem a ne za ním, ještě neužila :)) Držím ti moc palce ve tvé fotografické kariéře. Máš nápad a elán, což je v dnešní době to nejcennější. Moc se těším na další focení a doufám, že těch příležitostí a nápadů bude stále víc. Hodně štěstí Mony a ještě jednou děkuji bylo to skvělé!

Monika Š.

focení dětí

středa 4. prosinec 2013

Moc děkuji za focení dětí. Paní Monika je úžasná. Poradila dětem s výběrem oblečení, dceři (12 let) s nalíčením, tak aby byla výrazná a vypadala na svůj věk. Syn (17 let) první minuty trpěl, ale po chvíli se v příjemném prostředí uvolnil a užil si to jako jeho sestra. Mě pomohla s výběrem fotografií. Výsledek stojí za to. Děkuji!

Dáša

Rodinné focení

středa 27. listopad 2013

Mockrát děkujeme celá rodina za krásný zážitek z focení. Prvotní ostych z nás okamžitě spadnul a užili jsme si celá rodina skvělé dvě hodiny. Výsledné fotografie jsou úžasné a hlavně Monika dokázala přesvědčit i mně (tj. maminku), abych se vyfotila se svými dětmi, což jsem původně vůbec neměla v plánu a vznikly opravdu úžasné fotky. Moc díky ještě jednou a na jaře to zkusíme ještě někde v přírodě třeba i s tatínkem.

Anička S.

Nejkrásnější fotozážitek :-)

úterý 29. říjen 2013

Focení s Moničkou patřilo beze sporu mezi jedno z mých NEJ!!! Od samého začátku jsem byla v těch nejlepších rukách a komfort při focení jsem si užívala celý den. :) Monča spolu s vizážistkou odváděly svoji práci na 200 % a díky jejich preciznosti a citu pro detail vznikly neobyčejné fotografie. Je to hlavně tím, že Monička ví, co chce a pro skvělý výsledek je schopná lézt i po stromech... :-))) Děkuji za úžasný zážitek, za nádherné fotky a za úžasnou atmosféru při focení. ;-) Snad nebylo poslední... :)

Iveta Ch.

focení mě a mého 4 měsíčního syna

čtvrtek 10. říjen 2013

Skvělá spolupráce, Monika se nám snažila maximálně vyjít vstříct. CD s fotkami dostanete tak rychle, jak jste schopni si vybrat sve "favority". Já vybírala 14 fotek z nějakých 200 kusů a nebylo to jednoduché. Kdybych mohla, vybrala bych jic víc;) děkuju za ty fotky, které mi budou připomínat, jak byl můj Malý malý :D

Irena Kmínková

Děkujeme :-)

neděle 23. červen 2013

Srdečné díky za vaši krásnou a rychlou práci. Jsme velmi spokojeni a těšíme se za nějaký čas opět u Vás nafotografovanou:-)