MONNA

Sem mi můžete napsat, jak jste byli spokojeni, nebo nespokojeni s fotografováním, se šperky, nebo kurzy. Budu moc ráda.

Titulek *
Jméno *
Zpráva *
Bezpečnostní kód * Kontrolní obrázekNačíst nový bezpečnostní kód
   
 

Wendy: Rodinné focení

Jako už každoročně, i letos proběhlo focení s Monikou na jedničku. Jednání příjemné, rychlé dodání fotek, prostě skvělý servis. Už se moc těšíme na další focení, zase za rok!

sobota 1. září 2018

Lucie: Příjemné focení u řeky

Fotografování s Monikou bylo moc fajn. Ostatně jako i domluva a následné dodání fotek. Se vším maximální spokojenost a předpokládám, že jsme se neviděli naposledy. Krásná památka na rozrůstání naší rodiny. Moc děkuji za vše a ostatním mohu jen doporučit.

pondělí 13. srpen 2018

Petra: Super focení s dětmi

Užili jsme si super focení s našimi dvojčaty, máme krásné fotky dětí i celé rodiny. Monika to s dětmi parádně umí, takže i naši "sabotéři" spolupracovali a s radostí pózovali :-). Moc děkujeme!

neděle 5. srpen 2018

Sdenni Photomodel: Voda

Focení s Moniku bylo skvělé. Měli jsme spolu sraz na vlakové zastávce společně ještě s jejím fotografickým kamarádem Markem. Musím říct, že jsou skvěle se doplňující fotografická dvojka. Vyrazili jsme fotit. Vše bylo předem plánováno a přiraveno, Monika a Marek jsou plní skvělých nápadů a mají jasnou představu co a jak. Během focení probíhala úžasná atmosféra plná legrace a uvolněné komunikace. Focení bylo ve vodě i mimo vodu a o mě jako o modelku bylo ve všech směrech dokonale postaráno včetně odvozu, protože nám začalo pršet. Po focení jsem obdržela náhledy fotek a byla jsem unešená Výsledné fotografie, kterých už pár mám jsou naprosto fantastické. Monika umí zachytit ženskou krásu a krásu těla. Fotka má dokonalou kompozici. Jsem moc ráda, Mony, že jsme spolu mohly solupracovat. Moc děkuji. Sdenni Photomodel

sobota 4. srpen 2018

Martin Z.: Pracovní fotografie

Potřeboval jsem mít nějaké portrétní fotografie kvůli práci. S Monikou proběhlo vše perfektně :) Vybrala skvělou lokaci venku, nafotili jsme různé pohledy i typy fotek a během hodinky a půl bylo vše hotové! Ještě jednou díky moc!

sobota 4. srpen 2018

Klára Doležalová: Business portrét

Konečně mám krásný business portrét! Focení probíhalo v přátelské a uvolněné atmosféře. Děkuji Monice za rady a doporučení jak zapózovat, kam s rukama atd. :-) Monika je profesionálka a přesně ví, co k vám jde. Díky tomu je výsledná fotografie moc povedená a přirozená. Prostě taková, jakou jsem si představovala!

neděle 28. květen 2017

Aneta: Focení je zábava

Moc děkuji Monice za skvělé focení. Moc jsem si to užila já jako těhulka u časosběrných fotek a také u vody s mým přítelem a s 2 letou dcerkou. Vždy ochotně poradila s oblečením, líčením i detaily. Monika má skvělý přístup k dětem, je lidská a je profík každým coulem. Fotky dodává velmi rychle a na výsledek se můžete dívat pořád dokola, protože její umění se jen tak neokouká. Všem doporučuji a Monice moc fandím <3

pondělí 7. listopad 2016

Tomáš Šobr: Kytice, masáže

Děkuji za nafocení svatebních kytic a nově otevřeného masážního studia. Rád vnímám Mončinu soustředěnou kreativní práci. S výsledkem jsem VELMI spokojen.

pátek 3. červen 2016

Alexandra Vejsadová: Nejlepší z nejlepších

Monča je velmi milá, talentovaná, trpělivá a fantazií oplývající fotografka. Dokáže člověka moc pozitivně naladit a modelku na focení skvěle uvolnit ať už je oblečená či nahá :) Focení s tebou byla nejen velká zábava, ale i cenná zkušenost. Takhle jsem si fotografování, kdy já jsem před objektivem a ne za ním, ještě neužila :)) Držím ti moc palce ve tvé fotografické kariéře. Máš nápad a elán, což je v dnešní době to nejcennější. Moc se těším na další focení a doufám, že těch příležitostí a nápadů bude stále víc. Hodně štěstí Mony a ještě jednou děkuji bylo to skvělé

úterý 26. srpen 2014

Monika Š.: focení dětí

Moc děkuji za focení dětí. Paní Monika je úžasná. Poradila dětem s výběrem oblečení, dceři (12.let) s nalíčením, tak aby byla výrazná a vypadala na svůj věk. Syn (17.let) první minuty trpěl, ale po chvíli se v příjemném prostředí uvolnil a užil si to jako jeho sestra. Mě pomohla s výběrem fotografií. Výsledek stojí za to. Děkuji!

středa 4. prosinec 2013

 

Powered by Phoca Guestbook