MONNA

Foto spolupráce -TFP

TFP/DVD focení

Znamená doslova "čas za fotografie" na dvd. Pokud máte zajímavou tvář, nebo nápad, nebo můžete nabídnout cokoliv, co si myslíte, že by mě mohlo zajímat k rozšíření mého portfolia, neváhejte mě kontaktovat. Nabídka platí i pro novorozeňátka do 2 týdnů věku (ne později), maminky v pokročilém stadiu těhotenství, ženské i mužské akty, dvojčátka ap..

Podmínky TFP

TFP je pro vás zcela zdarma

Vytvořené fotografie formou TFP použiju pro svou prezentaci na internetu: osobní web, facebook a jiné weby zaměřené na prezentaci fotografí, fotky mohou jít i na výstavu ap.

Ateliér i exteriér - dle domluvy a druhu focení

Počet vyretušovaných fotografií je omezen, jejich počet záleží na tom, jak se focení celkově povede, tzn. na našich zkušenostech, na délce focení, druhu focení ap...

Fotky k úpravě vybírám sama

Samozřejmostí je podpis smlouvy, kterou podepisujeme před focením. Navzájem si s modelkou, či modelem prokážeme totožnost. Mějte proto ssebou občanský průkaz, abychom si navzájem mohli ověřit pravdivost údajů.

Možnost domluvení vizážistky na TFP

I při focení touto formou očekávejte webovou galerii pro váš náhled a studium. Fotky ale nejsou v žádném případě určeny pro prezentaci na internetu či jinde. Vyčkejte prosím na retuše.

Fotky mám ve zvyku silně retušovat a upravovat a není vyjímkou, že u jedné strávím 3 i více hodin. Proto mějte prosím strpení, fotky vám budu posílat po jednom, jak budou hotové. Jde o tvůrčí činnost, takže můžete čekat třeba i měsíc. Potřebuji ke své práci čas a klid. Co se týká počtu fotek, můžu udělat dvě, tři, ale třeba i 20 fotek, když se mi budou líbit a budou se mi hodit do portfolia.